Bioklimatická pergola

Hliníková pergola SUN MM BIO disponuje zastřešením tvořeným naklápěcími lamelami, díky čemuž dosahuje jak kompletní voděodolnosti, tak nevídané bioklimatické funkce, která zajistí příjemně strávené chvíle na Vaší terase. Pergola SUN MM BIO nabízí mnoho možností doplňkového příslušenství jako je látkové boční stínění, kompletní zasklení, infra vytápění, nebo senzory, které pomohou ochránit Váš zahradní nábytek před deštěm. Vzhledem k tuzemské výrobě jsme schopni splnit každé individuální přání našich zákazníků, ať již jde o barvu, velikost, nebo způsob kotvení. 

K výrobě pergoly se používají extrudované hliníkové profily té nejvyšší kvality. SUN MM BIO se může pyšnit zcela hliníkovou konstrukcí a použitím pouze nerezavějícího materiálu. Rám pergoly je vybaven kontrolním otvorem, ve kterém je vedena elektroinstalace. Možnost otevření kanálu tak zajišťuje plnohodnotný záruční i pozáruční servis. Neméně výrazným odkloněním se od většiny konkurenčních produktů je doplnění lamelového zastřešení o gumové těsnění, které eliminuje vibrace a nepříjemné zvuky v případě silnějších větrných podmínek. Výrobce však neopomněl ani vizuální stránku pergoly a odstín lakování je tak možné vybrat z velmi bohaté škály barev a struktur, přičemž dokonce i odstíny s metalickými prvky jsou v základní nabídce.

Na hliníkovou pergolu, mechanické části a povrchovou úpravu poskytujeme zákazníkům záruku 60 měsíců. Na lineární pohon, řídící jednotku a příslušenství máme záruku standardně 24 měsíců.

Pergola produktové řady SUN MM BIO naplňuje nejen naše představy, ale především představy Vás, zákazníků, a to do posledního detailu.

Doplňkové příslušenství

+ screenové rolety

+ boční prosklení

+ LED osvětlení

+ elektické infrazářiče

+ dešťový senzor

+ sluneční senzor

+ větrný senzor