TOPSTEP schodiště

Tento systém dodáváme kompletní, tedy včetně realizace. Přijedeme k Vám, schodiště zaměříme a vytvoříme cenovou nabídku. Pomůžeme Vám s výběrem ideálního materiálu a navrhneme řešení. V případě Vašeho zájmu dodáme i nerezové zábradlí, které je možno kombinovat s dřevěnými prvky.

Schodišťový systém TOPSTEP je optimální pro obkládání nového schodiště i pro rychlou renovaci starého schodiště. Tyto schodové profily lze použít téměř na každý typ schodiště přímé i točité schodiště bez ohledu na podklad - betonové schody, dřevěné schody i kovové konstrukce nebo na schody z kamene či teraca. U montáže není třeba stavebních úprav a díky tomu je poměrně rychlá. K výhodám patří široká nabídka dekorů (možnost sladění schodů a dalších interiérových prvků - podlahy a dveří), velmi snadná údržba, odolnost proti oděru, nárazu a UV záření.

Krásným doplňkem pro všechny typy schodiště může být LED osvětlení.

Naše realizace

TOPSTEP Laminát

Variantu systému TOPSTEP laminát, tedy PROFI - STYLE - DESIGN můžete vybrat z těchto dekorů:

3072 Dub Světlý
3155 Dub Galway Světlý 
3156 Dub Galway Tmavý
3161 Dub Tabák
3163 Dub Šedý
3116 Dub Cashel
3180 Eire Chestnut
3210 Acacia ardara
3217 Dub Akita
3220 Dub Eureka
3226 Dub Mont pelvoux
3229 Dub Balmore
5168 Cloudy Grey
5147 Lausanne
5025 Derin

TOPSTEP Vinyl

Chcete-li sladit design schodiště s dekorem podlahové krytiny, pak velkou výhodou je varianta TOPSTEP Vinyl.
Vinylovou podlahu v lepené verzi dle vašeho výběru lze aplikovat na profily TOPSTEP Level, TOPSTEP Sharp 4, či TOPSTEP Sharp 6. Ve stejném dekoru Vám také nabízíme obvodové lišty ke schodišti i samotné podlaze. 

Soklové lišty můžeme použít originální přímo od výrobce podlah nebo lze naopak vyrobit profil TOPSTEP, který můžete následně použít i u podlah.


Zajímavou variantou je použití bílé podstupnice. Můžete kombinovat že všemi typy profilů TOPSTEP, kromě VINYL LEVEL.Zaujal Vás systém obkladu schodiště, máte zájem o zaměření a kalkulaci Vašeho schodiště? Můžete nás kontaktovat zde, rádi Vám ihned odpovíme. 

3D konfigurátor schodiště TOPSTEP