Objevte vinylové podlahy Therdex nové generace - dokonalé spojení moderního designu a tradice.

Pakliže zvažujete novou podlahu, tak již víte že jsou na trhu vinylové podlahy. V dnešní době jsou velmi oblíbené pro své užitné vlastnosti. Naprostá voděodolnost, odolnost povrchu a moderní design. Jeden z výrobců, který vyrábí vysoce kvalitní vinylové podlahy, je i Holandská značka Therdex. V současné době naleznete v nabídce širokou škálu dekorů, které vytvoří Váš domov krásný a útulný. Díky vysoké odolnosti těchto vinylových podlah je lze využít i v komerčních prostorech jako jsou kanceláře restaurace a hotely. 

Projděte si s námi podlahy Therdex, které si můžete pořídit a které, by mohly být tou pravou volbou.

Proč zvolit právě podlahy Therdex?

 Vždy, když se rozhodujete, že si pořídíte novou podlahu je vhodné poznat různé typy a možnosti, které se na trhu vyskytují. Therdex Vám nabízí vinylové podlahy ve variantách pro celoplošné lepení a SPC pro plovoucí způsob pokládky. Zároveň velmi dobře kombinuje funkcionalitu s celkovou estetikou podlahy. 

Tedy pokud hledáte podlahu, která je nejen designově velmi dobře zpracovaná, ale zároveň vydrží každodenní náročné používání s běžnou údržbou je právě podlaha Therdex jedna z nejlepších variant, které jsou v současné době na našem trhu dostupné. 

Vinylové podlahy Therdex jsou velmi vhodné do všech typů místností Vašeho bytu či domu. Tyto podlahy Therdex jsou navrženy tak, aby vydržely různou míru zátěže. Tedy bez obav můžete podlahy instalovat do obývacího pokoje, kuchyně, zádveří, dětských pokojů. Díky široké rozmanitosti formátů tak snadno lze najít ten vhodný styl pro Váš interiér.

Odolnost s ohledem na ekologii?

Značka Therdex s zaměřením nejen na desig, ale právě také na ekologické dopady a udržitelnost svých produktů. Vinylové podlahy Therdex jsou vyrobeny s ohledem na životní prostředí a při jejich výrobě neustálá snaha o maximální snižování dopadů na přírodu. Výrobce značky Therdex se zavázal k ekologické odpovědnosti. Při výrobě vinylových podlah Therdex se používají biologicky odbouratelná změkčovadla na bázi sojového oleje, díky čemuž jsou podlahy Therdex pružné, ohebné a zároveň maximálně šetrné k životnímu prostředí. Tyto bio změkčovadla jsou naprosto bezpečná jak pro člověka tak i pro naši planetu.

Mimo to jsou vinylové podlahy Therdex extrémně odolné vůči opotřebení skvrnám a vlhkosti. Vrchní vrstva chrání podlahu před následky intenzivního používání, mají velmi vysokou odolnost proti poškrábání a vzniku šmouch např. od obuvi. Díky těmto vlastnostem jsou ideální volbou i pro využití v prostorech s vyšší provozní zátěží tedy komerční prostory ( kanceláře, obchodní prostory, restaurace, hotely a podobně ).