EXPERTO CLICK SPC 50 PLUS

Experto Click SPC 50 plus rozšiřuje stávající nabídku našeho bestselleru mezi rigidními podlahami Experto Click SPC 50. Vyniká především unikátním povrchem s reálnou strukturou, díky inovativní technice EIR jsou jeho dřevěné dekory k nerozeznání od přírodního materiálu nejen na pohled, ale i na dotyk.

Odolná podlaha s dlouhou životností

Experto Click SPC 50 plus vyniká stejně jako ostatní rigidní podlahy z této řady vysokou odolností proti oděru a otěru díky pořádné nášlapné vrstvě 0,5 mm. O mimořádnou rozměrovou stálost se stará velmi pevné jádro tvořené minerálním kompozitem. Navíc má jednoduchou a rychlou pokládku díky robustním zámkům a integrované podložce IXPE. Další výhody těchto podlah si můžete připomenout zde.

Nové velkorysé formáty

Dřevěné dekory rozšiřující řady Experto Click SPC 50 plus přináší nové velkorysé formáty lamel, které jdou ruku v ruce s aktuálním trendem, kdy se v interiérech prosazují rozměry klasických dřevěných fošen.
Řada Experto Click SPC 50 plus přináší i dva dekory populární betonové dlažby, jež mají velikost oblíbené velkoformátové dlažby. Díky tomu sluší nejen koupelnám, ale i kuchyním či vstupním chodbám a halám.

DUB ZARAGOZA

č. dekoru:  468-49

1524x228x6 mm

třída zátěže 23/33DUB MALAGA

č. dekoru: 468-48

1524x228x6 mm

třída zátěže 23/33DLAŽBA FORLI

č. dekoru: 89705-3

620x310x6 mm

třída zátěže 23/33DLAŽBA PRATO

č. dekoru: 107-2

620x310x6 mm

třída zátěže 23/33Vysoká odolnost podložena pořádnou garancí

Mimořádné užitné vlastnosti podlah Experto Click SPC 50 a Experto Click SPC 50 plus potvrzuje i poskytovaná garance od výrobce, která činí 30 let pro bytový a 10 let pro komerční prostor. To je také důkazem, že se na podlahu můžete spolehnout téměř za všech situací.

Módní dekory, které odpovídají posledním trendům

Kromě módních dřevěných dekorů jsou stále více žádané i dekory dlažby, které rovněž dokonale pasují k modernímu minimalistickému designu. I na to odpovídá řada rigidních vinylových podlah Experto Click SPC 50 plus, která přináší 2 nové dekory dřeva, ale i 2 stále oblíbenější dekory betonové dlažby. S celou nabídkou dekorů Experto Click SPC 50 se můžete seznámit zde.

Atraktivní realistický povrch

Dřevěné dekory disponují autentickým, od přírodního materiálu nerozeznatelným povrchem. Použitá inovativní technika EIR (Embossed in Register), zintenzivní hloubku reliéfu a zajistí, že ražba, neboli embossing, odpovídá vzoru dekorační fólie podlahy.

Díky EIR tak cítíte jemné, rozdílně intenzivní prohlubně dle podkladové fotografie dřevěného prkna. Je tak dosaženo extrémně realistického 3D vzhledu. Letokruhy či suky tak působí reálně nejen na pohled, ale i na dotek.

Vlastnosti:

• je odolná vůči poškrábání a otěru (poradí si i kolečkovou židlí či drápky domácích mazlíčků);

• je vhodná pro podlahové vytápění;

• je vhodná i do vlhčích prostor;

• zámkový spoj, velký formát a integrovaná podložka se postarají o rychlou a snadnou pokládku;

• má jednoduchou údržbu a skvěle odolává skvrnám;

• 2 módních dekorů dřeva a 2 dekory betonu;

• je vhodná i pro alergiky.

Vlastnosti:

• integrovaná podložka IXPE sníží kročejový hluk;

• tloušťka 6 mm a technologie SPC se starají o rozměrovou stálost;

• díky nášlapné vrstvě 0,5 mm je vhodná do vytížených prostor v každé domácnosti, ale i do prostor komerčních.

Užívejte si výhod, které tato novinka na trhu nabízí v každém interiéru! Věříme, že Experto Click SPC 50 PLUS uspokojí i vaše nejnáročnější požadavky!